Cieśla konstrukcyjny /Construction carpenter / Tømrer

Adecco Solutions AS

Bergen, Ålesund, inne lokalizacje, zagranica

Opis stanowiska pracy

Projekty mieszkaniowe i komercyjne od 6 do 24 miesięcy na terenie Norwegii, nowe i renowacje, konstrukcje zewnętrzne i wewnętrzne, praca z rysunkiem technicznym. Możliwość wyjazdu dla całych ekip z własnym autem.

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako cieśla konstrukcyjny
• Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
• Łatwość komunikacji w języku angielskim lub norweskim
• Doświadczenie z Norwegii będzie dodatkowym atutem
Dla osób przebywających na terenie Norwegii możliwość podjęcia pracy ASAP.
Dla osób przebywających w Polsce możliwość odbycia kwarantanny z darmowym zakwaterowaniem.
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie, nawet do 245 NOK/h
• Dofinansowanie dojazdów do pracy na wybranych projektach
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
• Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
• Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich
Wymagane dokumenty:
• CV
• Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna