Cieśla i Murarz - niemiecka umowa o pracę

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca dla cieśli szalunkowych i murarzy w Niemczech.

- niemiecka umowa o pracę,
- 16,50 euro/brutto godzina - stawka wyjściowa,
- możliwe zaliczki,
- zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i przejazdy,
- zjazdy do Polski co 10/11 dni (służbowymi autami),
- budowy na terenie całych Niemczech - do uzgodnienia z Kierownikiem,
- bezpłatnie zapewniamy ubrania, obuwie i narzędzia.

Kontakt: 535 812 112

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku cieśli bądź murarza

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna