Ciekawa praca dla kreatywnych

Creative

02-350 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agent nieruchomości / Homestager / Pasjonat

Nie jesteśmy zwykłą agencją dlatego poszukujemy niezwykłych osób.

Jeżeli jesteś : kreatywna, ambitna, pracowita i uparta
Interesujesz się : mieszkaniami, domami, dekorowaniem wnętrz, home stagingiem oraz sprzedażą,
Lubisz kontakt z ludźmi, długie rozmowy przez telefon, spotkania i dyskusje
Oraz masz w sobie zmysł kreatywności i odwagę
Zapraszamy

Nie zwracamy uwagi na to jakie masz wykształcenie, Twój stan cywilny, oraz dotychczasowe doświadczenie.
Ważne czy masz wystarczająco pasji aby zając się takim tematem jak nieruchomości.

Jeżeli szukasz jedynie miejsca „na chwilę”, nie chcesz się zaangażować, szukasz monotonnej pracy „od..do..” oraz nie masz genu walki niestety nie będziesz pasowała do zespołu.
Co oferujemy:
Ogromną wiedzę, którą się dzielimy
Entuzjazm, którym zarażamy oraz
Fajną atmosferę pracy i zgrany „babski” zespół
Oraz oczywiście wszystkie techniczne dodatki jak laptop czy telefon.
Możesz z nami pracować zarówno z domu jak i z nami w biurze. Wybór należy do Ciebie.
Jedyne co dla nas jest ważne, to czy będziesz chciała stać się częścią zespołu na równi pracującą dla naszych Klientów.

Zainteresowana ?
Napisz Lub zadzwoń

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą istniejącą od 2007 roku z ugruntowaną pozycją na rynku. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media