Chemik Technolog (Dział R&D) - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Chemik Technolog (Dział R&D)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Opracowywanie nowych  i modyfikacja receptur istniejących dla wytworzonych produktów na bazie żywic epoksydowych.
  • Transfer receptur opracowanych w skali laboratoryjnej na skalę półtechniczną i produkcyjną.
  • Prowadzenie badań nad nowymi materiałami.
  • Przygotowywanie dokumentachi technologicznej.
  • Stosowanie analiz instrumentalnych tworzyw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe profilowe- chemia, technologia chemiczna, technologia tworzyw sztucznych, chemia polimerów, inżynieria materiałowa.
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle w obszarze R&D.
  • Znajomość chemii polimerów, w szczególności wiedza z zakresu technologii żywic epoksydowych i poliestrowych wraz z mechanizmami reakcji.
  • Znajomość analiz instrumentalnych tworzyw.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Ciekawe projekty i praca z doświadczonymi ekspertami w branży.
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.