Sidrom Sp. z o.o.

Chef de Rang Kelner

Od: Sidrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Austria, Tyrol

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Obsługa klienta

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W Chwili Obecnej Rekrutujemy Na Stanowisko

Chef de Rang Kelner – praca w Hotelu 4* w Austrii Tyrol

Obowiązki

  • Profesjonalna obsługa gości
  • Umiejętność doradzenia w wyborze dań
  • Znajomość karty dań
  • Serwowanie posiłków i napojów gościom zgodnie z zamówieniem
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji hotelowej

Wymagane

  • Dobre doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera
  • Komunikatywność i miłe przysposobienie
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w Austrii od zaraz do 01.04.2018, możliwość powrotu na sezon letni

Pracodawca Zapewnia

  • Legalne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę austriackiego
  • Umowę na pośrednictwo podpisywaną z Agencją przed wyjazdem
  • Pracę w wymiarze 8 h dziennie 6 dni w tygodniu
  • Wynagrodzenie miesięczne od 1400 euro netto
  • Wyżywienie i zakwaterowanie bezpłatnie

Zainteresowane Osoby Prosimy o Przesyłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".