Channel Development Coordinator

Questy

60-853 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Twoim celem będzie rozwój kanału partnerskiego Questy

Zakres odpowiedzialności i zadania:
1. Reprezentowanie QUESTY w kontaktach z potencjalnymi partnerami w celu ich pozyskania (kontakt telefoniczny, prezentacje przez skype, webinary)
2. Zapewnienie wiedzy u Partnerów na temat oferty QUESTY i potencjalnych obszarów do współpracy.
3. Wsparcie w aktywizacji partnera, dostarczanie materiałów edukacyjnych i marketingowych oraz szkolenie
4. Wsparcie partnerów w samodzielnej sprzedaży lub efektywnym przekazywaniu szans do Questy.
5. Zapewnienie utrzymania pozytywnych relacji oraz zrozumienia potrzeb partnerów QUESTY
6. Zapewnienie jak najwyższej efektywności i rentowności współpracy z partnerem.

Dołączając do nas, zyskujesz:
- lojalnego pracodawcę, partnera zainteresowanego długoterminową współpracą z Tobą
- ciekawą pracę w dynamicznej firmie w zespole młodych ludzi nastawionych na przyszłość i rozwój
- szansę na realizowanie własnych pomysłów, bo w naszej firmie stawiamy na innowacyjność wypływającą z zespołu
- wsparcie doświadczonego (i fajnego) zespołu, zainteresowanego grą do jednej bramki
- możliwość dalszego rozwoju w kierunku eksperta (sprzedaż, project management, wsparcie i inżynieria oprogramowania) lub managera (kierownik, szef działu, senior manager)
- przyjazną atmosferę i spotkania integracyjne.
- zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontraktu b2b wg Twoich preferencji

Wymagania

Nasz idealny kandydat posiada następujące cechy:
- łatwość w nawiązywaniu nowych relacji
- wytrwałość w dążeniu do celu
- komunikatywność,
- samodzielność,
- szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
- łatwość w przekazywaniu wiedzy innym osobom,
- doskonała organizacja swojej pracy,
- sumienność i dokładność
i umiejętności:
- efektywny kontakt telefoniczny B2B
- zdalne prowadzenie prezentacji
- myślenie biznesowe i łatwość w łączeniu problemu z rozwiązaniem

 Mile widziane:
- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość zagadnień związanych z systemami wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami (ERP, CRM).

Prezentacja firmy

Questy od blisko 15 lat wspiera klientów biznesowych efektywnymi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria