Change & Release Manager (ITIL)

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

2-10-52826
Wynagrodzenie: 12000 - 15000 PLN

Wspieramy naszego Klienta – skandynawską firmę z sektora prywatnych usług medycznych i ratowniczych w bardzo ważnym procesie - centralizacji systemów informatycznych!

Poszukuję Specjalisty na stanowisko:
Change & Release Managera.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie procesu implementacji globalnej aplikacji:

- ułożenie procesu w ramach wdrażania zmian w corowych aplikacjach firmy;
- weryfikacja wprowadzanych zmian;
- współpraca z change advisory boardem i rekomendacja najlepszych rozwiązań;
- współpraca z dostawcami i wewnętrznymi zespołami w organizacji.

Wymagania:
- Bardzo dobre zrozumienie założeń ITIL w obszarze change i release managementu oraz doświadczenie w ich wdrażaniu;
- Umiejętność rozwiązywania problemów;
- Doświadczenie w komunikacji z klientem biznesowym;
- ITIL Foundation Certification;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2+/C1.

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o skandynawskiych korzeniach i typowej dla "work life balance" atmosferze pracy;
- Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie;
- Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting , Praca Doradztwo / Konsulting