Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Cewkarz - uzwajacz

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Wykonywanie uzwojeń silników elektrycznych ręcznie lub mechanicznie
  • Wykonywanie połączeń wprowadzeń końcówek kabli
  • Nawijanie cewek

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o specjalności elektromechanik, elektryk, elektronik lub pokrewne
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawików
  • Zdolności manualne
  • Gotowość go pracy zmianowej

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na okres próbny ( 3 m-ce ) z możliwością przedłużenia
  • Umowa na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość otrzymania dodatkowych premii

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.