Cash Accountant

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta - dewelopera i zarządcy powierzchni komercyjnych, poszukujemy aktualnie Kandydatów na nowo utworzone stanowisko Cash Accountant.

Lokalizacja: Warszawa Centrum

Zadania, jakie chcemy Ci powierzyć:

  • Wstępna analiza zasadności faktur
  • Obsługa procesów, akceptacji faktur
  • Obsługa przelewów
  • Obsługa dotycząca zmian w danych kontrahentów (w tym kont bankowych)
  • Analiza rozrachunków
  • Wstępne księgowanie płatności z wyciągów bankowych
  • Wykonywanie okresowych i bieżących raportów związanych z płatnościami, zobowiązaniami i przepływami pieniężnym

Profil kandydata:

  • Minimum 2lata doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i/lub zarządzania nieruchomościami (licencjat/magister)
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim - poziom B1/B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność łatwej adaptacji w nowym środowisku

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata oraz umowa o pracę
  • Lokalizacja - Centrum Warszawy w nowym, prestiżowym budynku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie
  • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Devire Devire Devire Devire