Capacity Management Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1128525

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B/Umowa Zlecenia via HAYS, a po trzech miesiącach - Umowa o Pracę

Obowiązki:
  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi, osobami technicznymi, działem zakupów
  • Monitorowanie poziomu wykorzystania infrastruktury i usług IT
  • Analiza danych wydajnościowych i pojemnościowych z systemów; optymalizacja wykorzystania zasobów
  • Wsparcie projektów instalacji/migracji systemów

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Administratora Systemów
  • Praktyczne doświadczenie w konfiguracji: Unix, Linux, Windows (od strony administratora)
  • Doświadczenie w zarządzaniu, planowaniu i analizowaniu pojemności systemów
  • Posiadanie przekrojowej wiedzy z następujących obszarów: serwery, macierze dyskowe, sieć, itp.
  • Angielski min. B2

  • Mile widziany Certyfikat ITIL® V3 na poziomie Foundation

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland