CAD Sales Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest jeden z producentów rozwiązań softwarowych dedykowanych dla klientów biznesowych. Firma od kilkunastu lat inwestuje w najnowsze technologie konsekwentnie umacnia pozycję lidera w zakresie dostarczania swoim klientom kompleksowych usług informatycznych i indywidualnych rozwiązań softwarowych.

W związku z rozwojem zespołu sprzedaży oprogramowania CAD poszukujemy kandydata, który będzie kontunuował karierę zawodową w strukturach firmy na stanowisku CAD Sales Specialist.

CAD Sales SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Przed Tobą następujące zadania:

  • Sprzedaż oprogramowania CAD oraz własnych rozwiązań softwarowych firmy
  • Pozyskiwanie klientów oraz rozwój sprzedaży u obecnych klientów
  • Twoimi klientami będą firmy z sektora: budowlanego, architektonicznego, przemysłowego, energetycznego
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz założeń biznesowych poprzez sprzedaż telefoniczną oraz bezpośrednie spotkania z klientami
  • Udział z targach i konferencjach

Do aplikowania zapraszamy kandydatów:

  • minimum 2 letnim doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań CAD
  • Posiadających sukcesy sprzedażowe w zakresie rozwiązań softwararowych
  • Nastawionych na rozwój i zwiększanie kompetencji z zakresu rozwiązań IT, w szczególności CAD
  • Nastawionych na realizację celów
  • Ofwartych, komunikatywnych, odważnych i budujących zaufanie klienta

Nasz klient oferuje:

  • Odpowiedzialną pracę w stabilnym i zgranym zespole
  • Elastyczną formę zatrudnienia oraz wielopoziomowy system premiowy
  • Możliwość rozwoju w kierunku stanowiska Team Leader'a lub Managera
  • Uczestniczenie w tworzeniu nowych aplikacji
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.