C++ Software Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient to niekwestionowany lider w obsłudze transakcji bezgotówkowych w Polsce, obsługujący transakcje dla ponad 358 tyś. terminali w całej Europie. W związku z uruchomieniem nowego rozwojowego projektu (napisanie nowego systemu od zera) tworzony jest 10-11-osobowy zespół, do którego poszukujemy m.in. C++ Developerów.

C++ Software DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

1.    Rozwój aplikacji

  • Projektowanie nowych rozwiązań
  • Przygotowywanie wstępnych wycen projektów oraz konsultacje we współpracy z analitykami, deweloperami i project menagerami.
  • Współpracę z zespołami wdrożeniowymi - Administratorzy
  • Współpraca z wewnętrznymi ekspertami oraz menedżerami poszczególnych komórek organizacyjnych w celu opracowania rozwiązań
  • Budowa interfejsów

2.    Wsparcie projektów oraz prac bieżących w etapie realizacji:

  • Tworzenie nowego protokołu autoryzacyjnego

3.    Zadania dodatkowe:

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego wynikających z realizowanych w spółce przedsięwzięć i projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu C/C++
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej
  • Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym
  • Praktyczna znajomość wzorców obiektowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dużym atutem będzie znajomość systemów bankowych, wiedza o kartach płatniczych
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy w piątki
  • Strefa chillout z konsolą do gier
  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich
  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Owocowe środy i codziennie pyszna kawa
  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną
  • Nieformalny dress-code

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.