LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

C#/.Net Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005018
Rodzaj pracy: Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i dostarczanie nowych funkcjonalności w języku C# na platformie .Net;
  • Praca w międzynarodowym zespole inżynierów, rozproszonych po całym świecie;
  • Zaangażowanie w pracę zespołu projektowego i dzielenie się własnymi pomysłami;
  • Ścisła współpraca z architektami i testerami.

Oczekiwania:

  • Min. 4-letnie doświadczenie w programowaniu C# (6.0) i .NET (4.6);
  • Doświadczenie z Microsoft SQL Server 2012, 2016 (znajomość Cassandry będzie dodatkowym atutem);
  • Podstawowa znajomość Git/Gitlab, Jira, Hudson/Jenkins;
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (nUnit, OpenCover);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B;
  • Praca w renomowanej organizacji o ugruntowanej pozycji na świecie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do umiejętności i doświadczenia);
  • Benefity (Lux Med, MultiSport).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.