Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

C# Developer

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z niemieckim kapitałem zakładowym, działającego w branży IT poszukujemy specjalistów z zakresu .NET/C# do bezpośredniej współpracy. Biuro zlokalizowane w okolicach Bielan Wrocławskich, na początku współpracy wdrożenie na terenie Niemiec.

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie z C#;
  • doświadczenie z WPF;
  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • dobra znajomość baz danych (preferowane MS SQL);
  • zainteresowanie nowymi technologiami;
  • doświadczenie/wiedza z zakresu platform mobilnych.

Dodatkowo mile widziana jest znajomość Agile.

Wymagania

Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – (wszystko zależy od Twojego doświadczenia i wiedzy);
  • benefity – dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz karty sportowej, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie;
  • świetne warunki – nowoczesne biuro, dobrze zaopatrzona kuchnia, chillout room, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy;
  • dojrzały proces Agile;
  • nowe technologie i dojrzałe procesy – TDD, CI;
  • rozwój - międzynarodowe środowisko pracy, szkolenie wdrażające (onboarding za granicą), możliwość rozwoju zawodowego - programy mentorskie;
  • dofinansowanie lunchów;
  • stabilna współpraca na zasadach bezpośredniej umowy o pracę;
  • świetna atmosfera pracy.

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą... się w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy