j-labs Sp. z o.o.

C++ Developer

Miejsce pracy: Warszawa
 j-labs Sp. z o.o.  j-labs Sp. z o.o.  j-labs Sp. z o.o.

OPIS PROJEKTU

Jako członek zespołu, pracujący nad rozwojem SDK dla funkcjonalności Mobile Device Management, odpowiedzialny będziesz za następujące zadania.

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja oprogramowania dla urządzeń mobilnych opartych o platformę Tizen
  • Dokumentowanie kodu
  • Utrzymanie i rozwój już istniejących usług

Wymagania:

  • Bardzo dobra umiejętność programowania w C i C++
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji dla systemu Linux
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, w tym umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, telekomunikacja lub pokrewne

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Umiejętność programowania współbieżnego
  • Doświadczenie w programowaniu systemów embedded
  • Podstawowa znajomość notacji UML
  • Znajomość systemów wersjonowania oprogramowania (np. git)
  • Znajomość narzędzi: autotools, cmake, gerrit, Tizen gbs

Dołącz do zespołu j-labs