C++ Developer

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Toruń
Wymiar etatu
Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązań
  • Aktywności związane z zapewnieniem wysokiej jakości oprogramowania
  • Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej

Wymagane doświadczenie:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów klasy Enterprise w języku C++
  • Znajomość systemu Microsoft SQL Server
  • Znajomość języka T-SQL
  • Znajomość systemu kontroli wersji – Git
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz wzorców architektonicznych
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi ORM
  • Znajomość technologii .NET
  • Znajomość języka Object Pascal oraz środowiska Delphi.

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie oraz dostęp do najnowszych technologii/szkoleń/wiedzy.
  • Możliwość wyboru benefitów pozapłacowych według własnych potrzeb (karta sportowa, opieka medyczna dla siebie i rodziny, ubezpieczenie na życie)
  • Pomoc księgową (w kwestiach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej)
  • Roczny budżet szkoleniowy
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna z firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.