Power Media

C++ Developer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Naszym klientem jest międzynarodowy Software-House, który tworzy wysokiej jakości oprogramowanie dla siebie, jak i swoich Klientów. Poszukujemy Developerów C++.

Projekt dotyczy biblioteki i aplikacji finansowej jednego z największych banków w Ameryce Północnej. Bank obsługuje 17 milionów klientów na całym świecie zatrudniając ponad 86 000 pracowników i zapewnia bankowość osobistą i komercyjną, zarządzanie majątkiem, ubezpieczenia, obsługę inwestorów i rynki kapitałowe produkty i usługi na całym świecie. Klient odpowiedzialny za zespoły ds. produktów stawek ustrukturyzowanych na rozwój usług analitycznych wspierających wycenę instrumentów finansowych w różnych usługach na całym świecie w banku oraz w aplikacjach webowych zespołu.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie i utrzymywanie aplikacji fintech dla systemów operacyjnych Windows i Linux.
  • Tworzenie usług internetowych.
  • Wdrażanie funkcji i wymagań klienta.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość C++
  • Znajomość Phyton.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie z  korzystania z systemu kontroli wersji, najlepiej Git.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w branży FinTech.
  • Znajomość aplikacji RESTfull, frameworka Flask oraz konteneryzacji i Kubernetes.

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Możliwość pracy  zdalnej.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pracę na premierowym sprzęcie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Kartę Multisport.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Lunche z  restauracji dostarczane zarówno do biura, jak i do domu.
  • Kuchnia pełna jedzenia, napojów, owoców i przekąsek.
  • Chill room (piłki terapeutyczne, wygodnie pufy).
  • Play room (PlayStation 4 +, Nintendo Switch +).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media