Hays Poland

C Developer

Kraków
C Developer
Kraków
NR REF.: 1116314

Dla naszego Klienta – lidera w branży automotive, twórcy pierwszego autonomicznego samochodu, poszukujemy C Developera do zespołu diagnostyki systemów multimedialnych oraz cyfrowej obróbki dźwięku.

• Lokalizacja: Kraków,
• Rodzaj umowy: kontrakt B2B,
• Stawka: Klient otwarty na propozycję.

Zadania:
• Tworzenie oprogramowania produktów z branży automotive w języku C,
• Opracowywanie istniejących produktów i proponowanie ich ulepszeń,
• Optymalizacja i weryfikacja kodu,
• Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka programowania C,
• Wiedza z zakresu podstaw automatyki, elektroniki lub robotyki,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
• Mile widziane doświadczenie w DSP (digital signal processing).

Oferujemy:
• Pracę w jednym z największych centrów samochodowych Research & Development w Europie,
• Możliwość zobaczenia efektów swojej pracy w prestiżowych salonach samochodowych,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland