Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/07/2018.

C++ Developer

Katowice, świętokrzyskie

Sii Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wyzwania przed Tobą:
  • Tworzenie systemu sterowania i kierowania ruchem kolejowym
  • Udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Prowadzenie lub uczestniczenie w przeglądach dokumentów, rysunków, kodu, testów i dokumentacji użytkownika
  • Praca w międzynarodowym środowisku w zespole Scrum
Oczekiwane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Informatyka, Elektronika lub Automatyka
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem oprogramowania tworzonego w C++
  • Podstawowa znajomość C# i WPF będzie atutem
  • Znajomość środowiska MS Visual Studio
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
Korzyści dla Ciebie:
  • Wyjątkowa atmosfera w Sii, za którą otrzymujemy prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce
  • Atrakcyjne warunki pracy, dogodną formę współpracy (UoP lub B2B)
  • Prywatna opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet benefitów (m.in. Multisport, vouchery do sieci handlowych, bony podarunkowe)
  • Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe (angielski i niemiecki)
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery w kierunkach technicznych i menedżerskich (+certyfikacja)
  • Jasny system oceny i feedback’u
  • Możliwość zmiany projektu i tym samym zdobywania cennego doświadczenia w różnych branżach oraz technologiach

Sii Polska jest ekspertem technologicznym, który zatrudnia ponad 3400 specjalistów w... całej Polsce. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata, którzy działają w takich branżach jak: bankowość i usługi finansowe, hi-tech i elektronika, energetyka i utilities, motoryzacja, sektor publiczny, sprzedaż detaliczna, telekomunikacja i media, ubezpieczenia, usługi profesjonalne, transport i logistyka.
Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników. To ludzie stanowią największą wartość Sii i to oni tworzą Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce – co potwierdzają liczne nagrody jak Great Place to Work, tytuł przyznany nam już po raz czwarty z rzędu.
Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Ze względu na swoją ekspansję i wzrost średnio co miesiąc spółka zatrudnia 120 inżynierów, czyli ponad 1 400 rocznie. Sii posiada 9 oddziałów w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie i Rzeszowie. Więcej na www.sii.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy