C# developer - wynegocjuj sobie wymarzone wynagrodzenie i zostań częścią naszej ekipy! - Skoczów

Agencja Zatrudnienia KS Service

Skoczów, śląskie

Miejsce pracy: Skoczów
Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Zostań jednym z nas!

Poszukujemy nowego C# developera do naszego zespołu w Bielsko Białej!

Współpracując z nami możesz liczyć na:
  • dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności powiększone o comiesięczną premię
  • elastyczne godziny pracy
  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach

Kogo poszukujemy?
  • Kandydata z minimum dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Pasjonata IT ze znajomością  języka C#,
  • Kogoś kto może pochwalić się doświadczeniem związanym .NET Freamwork i testowaniem jednostkowym

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • wytwarzanie i utrzymywanie oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • wsparcie Klientów przy wdrażaniu produktów

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Umowa B2B
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.