C++ Developer (automotive)

Sii Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice
Wyzwania przed Tobą:

Budujemy nowy zespół Developerów C++ do udziału w projekcie tworzenia systemu kamery wewnętrznej do samochodu Jaguar. Praca w oddziale Sii Katowice.

 Zadania:

  • Design i implementacja
  • Konfiguracja, diagnostyka, odbiór sygnału z kamery
  • Strumieniowanie sygnału z kamery do biblioteki analizującej twarz kierowcy
  • Diagnostyka podsystemów (testy watchdoga, pamięci, układów wewnętrznych, zewnętrznych ASIC etc.)
  • Komunikacja z rdzeniem M4
  • Security (zabezpieczenie JTAG, szyfrowanie danych, secure boot)
  • Streaming video w celach testowych
  • Implementacja narzędzi na PC wspierających development platformy
Oczekiwane umiejętności:
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem oprogramowania w C++ (najchętniej 11/14)
  • Znajomość środowiska Linux
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Zainteresowanie pracą ze sprzętem, mikrokontrolerami, etc.  będzie dodatkowym atutem
Korzyści dla Ciebie:
  • Wyjątkowa atmosferę w Sii, za którą otrzymujemy co roku prestiżowy tytuł "Great Place to Work in Poland"
  • Atrakcyjne warunki pracy, dogodną formę współpracy (UoP lub B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet benefitów (m.in. Medicover, Multisport i wiele więcej)
  • Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery w kierunkach technicznych i menedżerskich
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów realizowanych w nowych technologiach
  • Możliwość zmiany projektu i tym samym zdobywania cennego doświadczenia w różnych branżach oraz technologiach
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie