C/C++ Software Engineer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego ze swoich Klientów znanej na rynku firma specjalizującej się m.in. w tworzeniu gier poszukujemy osoby na stanowisko:

C/C++ Software EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Praca implementacyjna przy tworzeniu nowego systemu gamblingowego
  • Zapewnianie wysokiej jakości kodu poprzez wzajemne code review (Crucible)
  • Bieżące uzupełnianie dokumentacji technicznej (Confluence)
  • Rozwiązywanie nie tylko bieżących problemów implementacyjnych ale również aktywny udział w projektowaniu architektury nowego systemu i proponowanie rozwiązań koncepcyjnych

Wymagania:

  • Praktycznej znajomości C++ popartej praktycznym doświadczeniem
  • Gotowości do pracy w oparciu o metodyki zwinne (Scrum) z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektami (Jira)
  • Znajomości systemów wersjonowania (GIT)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i uzupełnianie dokumentacji technicznej
  • Elastyczności i gotowości do nauki nowych technologii
  • Otwartości do pracy zespołowej
  • Znajomość bibliotek Qt, SDL, SDL2, OpenGL - dodatkowy atut
  • Praktycznie doświadczenie w programowaniu w C - dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Okazję do zmiany otoczenia z pracy nad nudnymi korpo-systemami na udział w tworzeniu gier i systemów gamblingowych używanych w kasynach na 3 kontynentach
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie na interesującym styku branż: hazardowej, IT i produkcyjnej, w której szybko dostrzegasz efekty swojej pracy i masz okazję zobaczyć gotowy produkt
  • Możliwość dalszego rozwoju programistycznego dzięki wdrożonym procesom code review, coachingu i spotkań technicznych pod okiem doświadczonego leada
  • Niewielkie zespoły projektowe, w których przez większość czasu pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami w nowych projektach, a nie zajmujemy się utrzymaniem archaicznego kodu
  • Komfortowe warunki pracy – dwa monitory, elektrycznie regulowane biurka, ergonomiczne krzesła, w nowo urządzonym, cichym biurze, w którym pracuje tylko niewielki zespół programistów
  • Biurowiec w dobrze skomunikowanej części miasta niedaleko centrum – Aleje Jerozolimskie w okolicy Ronda Zawiszy (ZTM Spiska, WKD Warszawa-Ochota, PKP Warszawa Zachodnia)
  • Stabilne i jasne warunki pracy – umowa o pracę na pełen etat lub B2B w zależności od preferencji kandydata
  • Nieduży dział bez korporacyjnych naleciałości, gdzie praktycznie sprawdzamy metodyki pracy i stosujemy tylko to co się sprawdza
  • Zarobki powyżej średniej warszawskiej negocjowane indywidualnie
  • Sprawny proces rekrutacyjny bez udziału stereotypowych HRów - zadanie rekrutacyjne, rozmowa z kierownikiem, rozmowa z lead developerem. Całość możliwa do zrealizowania przez Skype
  • Brak nadgodzin, pracy w weekendy, pracy zdalnej czy niespodziewanych delegacji
  • Karta Multisport, pakiety medyczne i darmowe energetyki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.