C/C++ Engineer with Autosar

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Dla naszego klienta, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Oczekiwania:

  • Dobre umiejętności programowania w C/C ++ (w tym C ++ 11 i C ++ 14)
  • Znajomość Autosar
  • Znajomość Git lub innego systemu kontroli wersji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w korzystaniu z frameworków do testowania jednostkowego, takich jak GoogleTest lub CppUnit
  • Praktyczne umiejętności projektowania oprogramowania

 Obowiązki:

  • Uczestniczenie i udział we wszystkich etapach cyklu rozwoju oprogramowania
  • Zbieranie i analizowanie wymagań
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Programowanie modułów
  • Przeprowadzanie testów w celu weryfikacji produktów SW.

Oferujemy:

  • Dedykowane szkolenia umiejętności technicznych i miękkich, wykłady "Piątkowa kawa"
  • Pracę w różnych projektach, wykorzystujących różne technologie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość delegacji i pracy w zagranicznych biurach
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie i kartę MultiSport
  • Bilety na wydarzenia kulturalne
  • Dotacje do lunch
  • Subwencja w przedszkolu
  • Kursy online i biblioteka
  • Lekcje języków obcych (angielski, niemiecki)
  • Polityka dotycząca samochodów służbowych
Devire Devire Devire Devire