LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

C/ C++ Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005135
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Rozwój (zgodny z backlogiem Product Ownera) oraz utrzymanie dwóch, istniejących już, systemów back-end-owych

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość C/C++;
  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT / SVN;
  • Umiejętność wykorzystania baz SQL;
  • Mile widziana znajomość Perla;
  • Swoboda poruszania się, zarówno w środowisku MS Windows, jak i Linux.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, wygodne biuro);
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Elastyczne godziny pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.