Hays Poland

Buyer

Polska
Buyer
Polska
NR REF.: 1149346

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów odpadów tworzyw sztucznych do firmy, która zarządza gospodarką odpadami.

Firma oferuje w 100% pracę zdalną.
Raportowanie odbywa się do Managera w Austrii.

Klient oferuje:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Rynkowe wynagrodzenie

Zakres obowiązków:
  • Samodzielne pozyskiwanie poprzemysłowych odpadów tworzyw sztucznych
  • Aktywna kontrola operacyjnych i strategicznych procesów zakupowych
  • Współpraca z działami sprzedaży, produkcji i księgowości
  • Analiza i optymalizacja procesów wewnętrznych i zewnętrznych w obszarze zakupów;
  • Monitorowanie cen oraz analiza rynku
  • Wybór dostawców, zarządzanie relacjami
  • Organizacyjne i prawne przetwarzanie zamówień.

Wymagania:
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w obrocie poprzemysłowymi odpadami tworzyw sztucznych, zdobyte na terenie Polski i Czech
  • Znajomość dużych producentów przemysłowych PP, HDPE, PS
  • Bardzo dobra znajomość języków: angielskiego lub niemieckiego (inne języki obce są dodatkowym atutem)
  • Odpowiedzialność, pragmatyczność
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność przekonywania innych do swoich pomysłów
  • Identyfikacja ze swoją pracą, znajdowanie w wdrażanie rozwiązań, orientacja na wyniki
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, elastyczność i pewna siebie postawa
  • Lojalność, dyskrecja
  • Bardzo dobra znajomość komputera (aplikacje MS Office)
  • Chęć do podróżowania i prawo jazdy kategorii B

Zapraszamy do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy