Buyer/ Sourcing specialist

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w procesie poszukiwania nowych dostawców w związku z procesem relokacji produkcji, a co za tym idzie relokacji dostawców.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna oferująca swoim Klientom najwyższej jakości rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń antywłamaniowych, a pracownikom stabilność zatrudnienia i możliwość stałego rozwoju. W związku ze strategią rozwoju zakładu produkcyjnego, firma poszukuje osoby odpowiedzialnej za obszar zakupów.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i wdrażanie długo i krótko-terminowych strategii zakupowych
  • Pozyskiwanie dostawców oraz prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami krajowymi
    i zagranicznymi
  • Ustalanie warunków handlowych zakupu usług i materiałów
  • Prowadzenie projektów przenoszenia dostawców do Polski
  • Analiza i optymalizacja procesów zakupowych, zarządzanie kluczowymi danymi zakupowymi
  • Realizacja projektów oszczędnościowych, planowanie zakupów i wydatków, analiza potrzeb wynikających z planów produkcyjnych ; zabezpieczenie dostępności materiałów
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi w procesie kwalifikacji i oceny dostawców materiałów
    i usług
  • Przygotowanie umów zgodnie z obowiązującymi w organizacji standardami; przygotowywanie kompletnej dokumentacji zakupowej
  • Zarządzanie danymi w systemie

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to ekonomia, kierunki politechniczne, logistyka)
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży produkcyjnej)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne wsparte umiejętnością budowania
    i utrzymywania długofalowych relacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy z dużą ilością danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

  • Dobra atmosfera i komfortowe warunki pracy w nowo-powstałym obiekcie
  • Możliwość rozwoju osobistego i wpływ na zmianę procesów w firmie
  • Możliwość uczestniczenia w procesie relokacji dostawców w związku z przebytym transferem produkcji
  • Możliwość uczestniczenia w poszukiwaniu nowych dostawców
  • Dodatkowe benefity (m.in. systemy premiowe, karty podarunkowe dla dzieci, świąteczne karty podarunkowe dla pracowników; karta podarunkowa okolicznościowa np. z okazji narodzin dziecka, dla nowożeńców; prywatna opieka medyczna; szereg akcji i wydarzeń wewnątrzzakładowych)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page