Buyer direct/indirect (greenfield)

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1139069

Dla naszego klienta nowo międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej dziedzinie, działającego w branży motoryzacyjnej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW PRODUKCYJNYCH I NIEPRODUKCYJNYCH

Osoba ta będzie odpowiedzialna za organizację procesów na początkowych etapach tworzenia organizacji przed i po uruchomieniu produkcji w zakresie zarządzania procesami zakupowymi pośrednimi i bezpośrednimi, wdrażaniem procesów i standardów zgodnie z wymaganiami wewnętrznymi i klientów.

Zakres obowiązków:
•koordynacja działań związanych z zakupami w ramach międzynarodowej struktury
• rozwój dostawców w obszarach umów partnerskich z dostawcami i QCDS
• zarządzanie planowaniem, zamawianiem i dostawą wszystkich komponentów, produktów i usług, aby zapewnić terminową dostawę na wszystkich poziomach organizacji
• monitorowanie poziomu zapasu surowców i produktów, optymalizacja zapasów
• wprowadzanie działań mających na celu ciągłe udoskonalanie procesów i procedur
• tworzenie i administracja zapytań ofertowych, negocjowanie umów,

Wymagania:
• wiedza w zakresie negocjowania i wykonywania warunków umownych
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• kilkuletnie doświadczenie w pracy na pozycji zakupowej w branży motoryzacyjnej w zakupach direct jak i indirect
• znajomość procesów i procedur zakupowych, instrukcji pracy i wymagań szkoleniowych zgodnych z normami ISO9001 / IATF16949
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Znajomość pakietu MS office (Word, Excel, PowerPoint)
• doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim w formacie docx wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy