Bussines Development Manager EMEA

Moltton

mazowieckie, mazowieckie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż i rozwój usług Contract Manufacuring wśród klientów z branży chemicznej na rynku EMEA - w tym pracowanie strategii
  • Reprezentowanie całej linii biznesowej na rynkach międzynarodowych, przed Klientami oraz na targach branżowych
  • Budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami oraz poszukiwanie nowych klientów na podległych rynkach
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz umów
  • Tworzenie relacji z Klientami - rozpoznawanie i definiowanie potrzeb oraz dostarczanie oczekiwanych rozwiązań we współpracy z zespołem inżynierskim
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży chemicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do częstych podróży służbowych Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność oceny i identyfikacji potrzeb klienta
  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Wysoka orientacja na cele

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w systemie home office
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy oparty o osiągane wyniki
  • Benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton