Business Unit Manager / Kierownik oddziału regionalnego

"HATRANS" Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Rejestrowanie dostaw towarów:
    - wartościowo;
    - ilościowo;
    - według typu towaru;
    - według daty produkcji
    - numerycznie;
  • Przygotowywanie certyfikatów, deklaracji zgodności oraz jednoczesne prowadzenie ewidencji składowanego towaru i kontrolowanie jego przepływu/ szczegółowej dystrybucji.
  • Pomoc w organizowaniu wysyłek towarów do klientów końcowych.
  • Awizowanie dostaw towarów klientom.
  • Generowanie potwierdzeń CMR dla każdej dostawy w trybie bieżącym (kontakt z klientem w przypadku niepoprawnego potwierdzenia dokumentu).
  • Mailowe generowanie stosownych dokumentów dotyczących dostaw wewnątrz-wspólnotowych biura podatkowego oraz wysyłka oryginałów dokumentów.
  • Wsparcie dla oddziału generalnego: pomoc językowa; tłumaczenia dokumentów (np. analiza satysfakcji klienta, odpowiedzi na zapytania, wsparcie w czasie audytów).
  • Udzielanie informacji odbiorcom w przypadku zapytań o stan realizacji zamówień w ścisłym porozumieniu z oddziałem głównym.
  • Wysyłka dziennych raportów wysyłek;
  • Wysyłka comiesięcznych raportów wysyłek (ilościowo, według rodzaju towaru; invoices pierwotnych z dokładnym podziałem na ilości przyporządkowane do faktur, invoices wychodzących).
  • Nadzór nad kontrolą jakości produktów oraz przepływem towarów.

Nasze wymagania:

  • biegła znajomość języka rosyjskiego
  • znajomość obsługi komputera i programów pakietu Office
  • zdolności organizacyjne
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • minimum roczne doświadczenia na kierowniczym stanowisku
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji

Oferujemy:

  • Wymiar etatu: Pełny etat
  • Umowę o pracę na początek na okres próbny
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

Transport, spedycja, magazynowanie, agencja celna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta