Business Unit Head - RX

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem managerskim w sprzedaży produktów RX.

Doświadczenie w obszarach takich jak: ginekologia, urologia, dermatologia lub pediatria jest warunkiem koniecznym.

Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Business Unit Head w Warszawie. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem Key Account Managerów w całej Polsce.

Opis stanowiska

  • Efektywne zarządzanie podległym terenem oraz pracą zespołu Key Account Managerów w celu maksymalizacji sprzedaży.
  • Ustalanie celów dla podległego zespołu oraz utrzymywanie wysokiego poziomu zaangażowania i motywacji.
  • Analiza rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju.
  • Zarządzanie powierzonym budżetem.
  • Monitorowanie i analiza danych sprzedażowych.
  • Odpowiedzialność za system motywacyjny i premiowy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej na stanowisku sprzedażowym w obszarze RX (ginekologia, urologia, dermatologia lub pediatria) jest warunkiem koniecznym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem, minimum 5-osobowym.
  • Umiejętność kształtowania nowych celów strategicznych oraz biznesowych.
  • Silna orientacja na wynik.
  • Umiejętność planowania i myślenia długofalowego.
  • Innowacyjność w podejściu do zadań, również pod kątem trudnych sytuacji.
  • Praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (minimum B2) jest warunkiem koniecznym.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu, rekrutacji, ustalania systemu motywacyjnego.

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju w dynamicznej organizacji
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia oraz benefitów
  • Duża samodzielność i możliwości kreacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page