Business-System Analyst

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, będącego światowym liderem w przetwórstwie żywności, poszukujemy osoby na stanowisko Business-System Analyst. Działania firmy skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji. Współpracują z firmami na całym świecie.

Business-System Analyst będzię odpowiedzialny za zrozumienie zarówno perspektywy biznesowej, jak i systemowej. Od strony biznesowej odpowiada za zrozumienie procesów, celów i zadań, natomiast od strony technicznej obejmuje zrozumienie komponentów systemu, ich przeznaczenia, zależności i danych, nad którymi pracują. Ten szeroki zakres wglądu skoncentrowany w ramach jednej roli umożliwia analitykowi systemów biznesowych niezwykle efektywne proponowanie rozwiązań problemów biznesowych, jasne przełożenie wymagań biznesowych na specyfikację systemu oraz wsparcie zespołu dostarczającego, w celu dokładnego rozwiązywania problemów, bez nadmiernego komplikowania problemów.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z analitykami biznesowymi, właścicielem produktu i innymi interesariuszami przy gromadzeniu i dokumentowaniu wymagań projektowych.
  • Udział w przekładaniu wymagań biznesowych na backlog produktu.
  • Przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje techniczne i tworzenie produktów w różnych fazach cyklu życia projektu, poprzez dekompozycję funkcjonalności/przypadków użycia.
  • Identyfikacja i ocena wpływu żądań zmian w aplikacji biznesowej i wszystkich systemach wyższego i niższego szczebla.
  • Utrzymywanie kontaktu z zespołem wsparcia IT dostawcy danych, w celu zgłaszania wszelkich awarii lub rozbieżności danych.
  • Codzienna współpraca z zespołami programistycznymi, w celu monitorowania postępów projektu poprzez śledzenie aktywności, rozwiązywanie problemów, publikowanie raportów z postępów i rekomendowanie działań.
  • Tworzenie i przeglądanie przypadków testowych, oraz planów testów z użytkownikami biznesowymi.
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych użytkowników, szkolenia użytkowników.

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + roczne bonusy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Pracę przy rożnych projektach, dla klientów z całego świata
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport (50%)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej (praca w biurze raz na jakiś czas, w razie potrzeby)
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne
  • 3+ lata doświadczenia w analizie biznesowo-systemowej
  • Doświadczenie z SDLC i iteracyjnym podejściem do tworzenia oprogramowania (np. Scrum)
  • Doświadczenie w analizie danych, analizie modelu danych i analizie wpływu systemu
  • Doświadczenie w pracy ze standardowymi notacjami i narzędziami do modelowania branżowego (np. UML, BPMN, Archimate, ERD)
  • Zrozumienie koncepcji relacyjnych baz danych, ETL i integracji danych
  • Podstawowe umiejętności SQL
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Agile (preferowane Scrum)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media