Business-System Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1127361

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Systemowo-Biznesowego!

Zadania:
  • Analiza wymagań biznesowych oraz systemowych w ramach procesów rozwoju systemów i rozwiązań IT w obszarach E-Commerce, CRM
  • Przygotowanie analizy systemowej uwzględniającej statykę oraz dynamikę projektowanych systemów
  • Wsparcie w procesach wytwórczych oprogramowania w tym przy testach, dokumentacji i odbiorach
  • Współpraca przy definicji i kontroli zakresu budżetu i harmonogramu
  • Współpraca z Centrum usług IT grupy w zakresie wdrażanych funkcjonalności i wymagań kraju w stosunku do rozwiązań i platform centralnych
  • Weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów oraz zmian (CR)
  • Bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem PM

Wymagania:
  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Projektanta systemów IT/Analityka Biznesowego i Systemowego (mile widziane doświadczenie w branży E-Commerce)
  • Techniczne/informatyczne wykształcenie
  • Umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
  • Co najmniej średnio-zaawansowana znajomość języka SQL/PLSQL
  • Znajomość metodyk analizy systemowej oraz biznesowej (mile widziane certyfikacje)
  • Biegła znajomość notacji oraz diagramów w pracy analitycznej w tym UML oraz BPMN.
  • Znajomość narzędzi Visual Paradigm, Confluence, JIRA
  • Znajomość języka angielskiego na poz. min. B2
  • Ponadprzeciętna umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków

Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek rodzinny, karta sportowa/ karta lunchowa, dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego, oraz świeże owoce w każdym tygodniu i pyszną kawę
  • Rozwój w dynamicznej międzynarodowej organizacji

Nie wahaj się - aplikuj!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland