Business Manager - FMCG

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, działająca w kategorii alkoholowej. W związku z dalszym rozwojem organizacji i ekspansji w Polsce i regionie, poszukujemy obecnie Business Managera, który będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój rynku polskiego i CE.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, zatrudniająca blisko 5 000 pracowników na całym świecie. Firma oferuje swoim Klientom słynące z wysokiej jakości produkty z kategorii alkoholowej. W związku z dalsza ekspansją i rozwojem rynku, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Managera, który będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój rynku polskiego i CE.

Opis stanowiska

  • Współpraca z dystrybutorami w Polsce i regionie,
  • Rozszerzenie współpracy z sieciami i dystrybutorami oraz wprowadzenie marek do nowych Klientów,
  • Identyfikacja i analiza potencjału biznesowego dla poszczególnych marek,
  • Pozycjonowanie marek na rynku polskim,
  • Współtworzenie strategii rozwoju rynku,
  • Współpraca z globalnym marketingiem przy rozwoju działań marketingowych na rynek lokalny,
  • Ustalanie i egzekucja celów finansowych,
  • Bliska współpraca z Regional Business Manager,
  • Kontrola budżetu i raportowanie,

Profil kandydata

  • Min. 3 - letnie doświadczenie na stanowisku Managera Sprzedaży w branży FMCG,
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą Klientów z kanału nowoczesnego,
  • Bieżący network w kanale nowoczesnym na kategorii alkoholi mocnych,
  • Doświadczenie w otwieraniu nowych Klientów, rozwijaniu współpracy z aktualnymi,
  • Doświadczenie w tworzeniu biznes planów z Klientami,
  • Współpraca z Klientami w regionie CE będzie atutem,
  • Poparte sukcesami doświadczenie we wdrożeniach nowych produktów do sieci,
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • Angielski - bardzo dobra znajomość,

Oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju biznesu i tworzenia struktur w Polsce,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page