Business Management Process Specialist

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Work place: Wrocław
Who we are?
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2016, work through Adecco Poland found more than 63 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu kontroli finansowej poprzez śledzenie i monitorowanie prognoz wyników finansowych
  • Współpraca z zespołami i klientami z całego świata
  • Zapewnienie kompletności i dokładności prognoz finansowych
  • Generowanie danych i raportów
  • Wspieranie procesów HR w obrębie zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
  • Zaawansowana znajomość Microsoft Excel i pozostałych narzędzi pakietu MS Office, doświadczenie z MS SharePoint
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Analityczny i konkluzywny umysł

Oferujemy:

  • Realne perspektywy rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (w tym m. in. kartę sportową czy prywatną opiekę medyczną)

Numer referencyjny: BMPS/06/2017/KP/WRC
INTERESTED IN OUR OFFER? APPLY!
Please apply via the Apply button on the right side of this job offer.