Business Intelligence Consultant

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Warszawa, Metro Słodowiec
  • Profil projekt: rozwiązanie analityczne dla branży Telco
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Stack techn: SQL Server (SSRS, SSAS, SSIS), PostgreSQL, Azure Synapse, DataBricks, EventHub, ETL, SSIS, PowerBI, Analysis Services
  • Budżet: 80-100 netto + VAT/h (nie wykluczamy również UoP)

Obowiązki:

  • Udział w procesie wdrażania oraz rozwoju nowych rozwiązań
  • Nadzór oraz wdrażanie procesów w oparciu o Azure Devops
  • Szczególna dbałość o część rozwojowo-deweloperską projektu
  • Nadzór nad poprawnością procesów ETL oraz poprawnością danych dostarczanych do użytkowników
  • Zbieranie wymagań od biznesu oraz ich analiza
  • Opracowywanie procedur monitorowania poprawności przetwarzanych danych

Wymagania:

  • Znajomość SQL, MS SQL serwera wraz jego komponentami (SSIS, SSAS, SSRS) bądź Power BI - warunek konieczny
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Wiedza o zagadnieniach Hurtowni Danych oraz Business Intelligence
  • Podejścia ’can do’, nastawienie na znajdywanie rozwiązań oraz umiejętność krytycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego (szczególny nacisk na pisany angielski) - codzienne call z klientem zagranicznym
  • Ciągła chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i nauki nowych technologii

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, Confluence, Teams, Git/Bitbucket, Azure DevOps
  • Znajomość komponentów chmury Azure dot. przechowywania, przetwarzania oraz prezentacji danych (m.in. Azure Managed Instance, Azure Data Lake, Azure Event Hub, Azure Data Factory, Azure Databricks)
  • Znajomość Python\Scala

Oferujemy:

  • Pomoc w zdobywaniu wiedzy, refundację kosztów zdanych certyfikatów
  • Różnorodność zadań
  • Unikalną możliwość pracy na najnowszych produktach firmy Microsoft, w szczególności komponentach Azure - min 80% prac w Azure, do 20% na stacku on premise
  • Bonus roczny (+8%)
  • Przyjazną atmosferę, brak dress-code-u
  • Biuro w Warszawie, w okolicy Metra Słodowiec
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego
  • Możliwość pracy zdalnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.