Business Financial Controller

OTTO Work Force

Wrocław , dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Twoje przyszłe zadania:

Kierowanie i nadzór nad obszarem Kontrolingu w spółkach Grupy OTTO w regionie CEE
Tworzenie wewnętrznych oraz holdingowych raportów finansowych spółek w regionie CEE, w tym P&L, BS oraz Cash Flow
Analiza wyników finansowych, udzielanie komentarzy oraz rekomendacji
Analiza rentowności kontraktów oraz kontrola działań zwiększających ich rentowność
Przygotowywanie i nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca
Kontroling kosztowy - analiza kosztów, wskazywanie nieefektywności
Kontrola płynności finansowej, tworzenie operacyjnego Cash Flow
Bieżący kontakt z kierownikami oddziałów
Udzielanie wsparcia analitycznego oddziałom
Bieżąca praca na systemie księgowym, analiza zapisów księgowych i poprawności księgowań
Przygotowywanie operacyjnych raportów cyklicznych
Przygotowywanie i nadzór nad procesem budżetowania
Bezpośrednie raportowanie do Finance Manager CEE, a także do lokalnego i holdingowego Managementu
Udział w innych projektach Działu Finansów

Co możemy zaoferować:

Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
Przyjazną atmosferę opartą na pracy zespołowej
Pakiet benefitów
Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Czego od Ciebie oczekujemy:

Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale finansowym na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe preferowane o profilu ekonomicznym
Umiejętność pracy na systemach księgowych
Umiejętność analitycznego myślenia
Wnikliwość, asertywność, stanowczość
Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną (poziom B2)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.