Business / Financial Controller - b. produkcyjna/technologiczna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za kontroling biznesowy i finansowy 2 spółek celowych + główną linię biznesową podmiotu dominującego.
Jest to świetna propozycja dla osób z doświadczeniem w zakresie kompleksowej analizy biznesu (pełne raportowanie finansowe i zarządcze), które chcą dołączyć do znanej i międzynarodowej organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży przemysłowej, będąca częścią znanej i cenionej Grupy Kapitałowej.

Opis stanowiska

  • Budżetowanie i prognozowanie wyników operacyjnych oraz przepływów pieniężnych (cash flow)
  • Przygotowywanie raportów finansowych i zarządczych (P&L, BS, CF, WC itp.)
  • Udział w konsolidacji raportów finansowych oraz opracowywanie pakietów sprawozdawczych
  • Raportowanie zarządcze/operacyjne
  • Analiza i prognozowanie cash flow
  • Raportowanie wyników cyklicznych wraz z analizą odchyleń
  • Aktywny udział w cyklicznych zamknięciach
  • Analiza oraz kalkulacja ofertowa nowych kontraktów
  • Analiza wymagań biznesowych, benchmark, proponowanie i weryfikacja rozwiązań
  • Raportowanie efektywności finansowej kontraktów, budowa i analiza KPI

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) w obszarze finansów, ekonomii lub pokrewne
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy w kontrolingu/analizie
  • Mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych/przemysłowych lub/i w pracy rozbudowanym raportowaniem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego kontakt w mowie i piśmie (B2)
  • Dobra znajomość Excela
  • Znajomość systemu SAP (mile widziana)

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Hybrydowy model pracy
  • Pakiet benefitów
  • Premia roczna
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page