Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
Konica Minolta Business Solutions Polska
Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Development Manager

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na określonym obszarze działania;
  • Identyfikacja potrzeb oraz analiza procesów biznesowych u pozyskiwanych klientów;
  • Doradztwo w zakresie produktów i usług dotyczących rozwiązań biznesowych Konica Minolta;
  • Prowadzenie analiz biznesowych, warsztatów oraz przygotowanie dokumentacji dla Klientów;
  • Ścisła współpraca z Klientami oraz zespołem wdrożeniowym w fazach projektowania rozwiązań;
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami;
  • Rozwój portfolio oferowanych produktów oraz monitorowanie działań konkurencji;
  • Poszukiwanie rozwiązań mogących usprawnić proces sprzedaży i współpracę z Klientami;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, zarządzanie);
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (jako Project Manager/ Analityk Biznesowy/ Key Account Manager/ Business Consultant);
  • Umiejętność przeprowadzenia analizy biznesowej u potencjalnych Klientów;
  • Znajomość rynku w sektorze rozwiązań dla biznesu;
  • Umiejętność prowadzenia profesjonalnej komunikacji zarówno z Klientami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi;
  • Doskonałe zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz dbałość o szczegóły;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych;

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość rynku rozwiązań ITS/ECM dla biznesu;
  • Doświadczenie w sprzedaży lub prowadzeniu projektów w obszarze ITS/ECM;
  • Znajomość prawa zamówień publicznych;

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system premiowy, uzależniony od realizacji założonych celów;
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Firmę, w tym dla członków najbliższej rodziny;
  • Możliwość korzystania z karty sportowej dofinansowanej przez Firmę;
  • Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy (z możliwością wykorzystania ich do celów prywatnych);
  • Możliwość kreowania i rozwoju strategii sprzedaży u lidera w swojej branży;

PROCES REKRUTACJI:

  • Wybrane osoby zapraszane są na rozmowy rekrutacyjne ze specjalistą HR oraz przyszłym przełożonym.
  • W ramach rozmów mogą pojawić się elementy testowe (studia przypadków, testy analityczne).
  • Wybór najlepszego kandydata zostanie dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy oraz aplikacji kandydata.
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy, otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia).
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.