Business Development Manager

Sysco Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sysco Polska to jedyne w Polsce akredytowane centrum edukacyjne, która może realizować szkolenia ILM łączące sprawdzone, dobre praktyki realizacji szkoleń w Wielkiej Brytanii oraz doświadczenia zdobyte na gruncie polskim. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości usług doradczych oraz szkoleń, indywidulanie konstruowanych w oparciu o metodologię ILM i realne potrzeby klientów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy aktualnie odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • efektywna sprzedaż usług szkoleniowych
  • rozpoznawanie potrzeb klientów
  • doradztwo w zakresie produktów szkoleniowych oferowanych przez firmę
  • przygotowywanie ofert, negocjacje, doprowadzanie do zamykania sprzedaży samodzielnie i/ lub we współpracy z Członkiem Zarządu firmy
  • analiza rynku pod kątem potencjalnych możliwości biznesowych
  • dbanie o wizerunek firmy oraz standardy realizowanych usług
  • udział w wydarzeniach promocyjnych
  • współpraca z trenerami i innymi działami Firmy

Wymagania:

  • min. 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze sprzedaży usług szkoleniowych
  • umiejętność docierania i nawiązywania relacji z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach
  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe, mile widziany sukcesy w negocjacjach sprzedaży z osobami decyzyjnymi z działów HR
  • znajomość mechanizmów sprzedażowych, do sprzedaży
  • mile widziana znajomość standardu rynku szkoleń w Polsce i na świecie
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • komunikatywność i dojrzałość biznesowa

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • stabilne zatrudnienie, nastawione na długofalową współpracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku
  • dogodna lokalizacja biura tuż przy metrze

Prezentacja firmy

Sysco Polska to jedyne w Polsce akredytowane centrum edukacyjne, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
minimum rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi