Business Development Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest lider na rynku usług doradczych, dla którego poszukujemy:

Business Development ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży dla wybranej grupy Klientów
  • Planowanie i realizacja działań sprzedażowych (B2B);
  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych, aktywna praca na telefonie, udział w spotkaniach sprzedażowych;
  • Przygotowanie ofert, aktywne negocjacje warunków współpracy z potencjalnymi klientami;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój współpracy z obecnymi klientami;
  • Rozbudowa bazy klientów w podległym obszarze;
  • Reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych;

Wymagania:

  • Min. 2-3 doświadczenia w skutecznym pozyskiwaniu nowych klientów (B2B), preferowana branża usługowa;
  • Znajomość MS Office oraz systemów CRM;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje;
  • Nastawienie na wynik oraz duża samodzielność w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji;

Oferujemy:

  • Elastycznie godziny pracy, home office
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz możliwość regularnego podnoszenia kwalifikacji
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Owocowe poniedziałki i czwartki oraz działania CSR
  • Atrakcyjny system premiowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.