Business Development Manager

Proexe Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • aktywne pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z Klientami
  • dbanie o tzw. lejek sprzedaży firmy
  • samodzielne wyszukiwanie szans sprzedażowych za pomocą różnorodnych kanałów, m.in. social media oraz poszukiwanie nowych sposobów i narzędzi dotarcia do potencjalnych Klientów
  • budowanie oferty dla klientów w oparciu o wymagania klienta oraz rozmowy z wewnętrznymi zespołami technicznymi firmy
  • budowanie zespołu sprzedażowego (tylko dla osób z doświadczeniem w sprzedaży)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrego zarządzania własnym czasem
  • silnej motywacji i niepoddawania się w przypadku chwilowych niepowodzeń w sprzedaży
  • pracy do tzw. 'jednej bramki' z firmą
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - kryterium obowiązkowe

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z innymi kulturami
  • znajomość narzędzi marketingowych oraz sprzedażowych

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KORZYSTANIE Z FORMULARZA APLIKACYJNEGO DOSTĘPNEGO PONIŻEJ:

Prezentacja firmy

We are a team of scientific-minded, well versed professionals wit... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi