ManpowerGroup Sp. z o.o.

Business Development Manager

Miejsce pracy: Kraków, Wieliczka, Skawina, Bochnia, Proszowice

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • System szkoleń i jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Bogaty pakiet benefitów m. in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, lekcje języka angielskiego

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (branża Medtech/ IT)
  • Znajomość języka angielskiego min. C1
  • Doświadczenie w pracy na CRM (np. HubSpot)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Duża kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Biegła obsługa MS Office oraz Google Workspace
  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami zagranicznymi

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój istniejących za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz mediów społecznościowych
  • Negocjowanie warunków handlowych i umów z klientami
  • Przygotowywanie ofert i umów dla klientów
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych
  • Tworzenie bazy kontaktów potencjalnych klientów
  • Aktywna współpraca z zespołem technicznym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy