Business Development Manager

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - stabilnej i renomowanej firmy z branży technicznej będącej przedstawicielem jednego z wiodących światowych producentów zaawansowanych maszyn, posiadającej siedzibę w Gliwicach, w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Miejsce pracy: Gliwice / praca na terenie całej Europy

Poszukujemy dynamicznego managera sprzedaży z wiedzą techniczną zainteresowanego sprzedażą w systemie projektowym produktów i rozwiązań technicznych do największych koncernów na terenie całej Europy.

Najważniejsze obowiązki:

  • rozwój rynku i kontakty z klientami strategicznymi w Polsce i Europie – sprzedaż maszyn i urządzeń w systemie projektowym,
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • budowanie i rozwijanie długoterminowych, partnerskich relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy,
  • udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy oraz planów sprzedażowych,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,
  • dokonywanie wycen projektów i przygotowywanie ofert dla klientów (od strony ekonomicznej),
  • tworzenie analiz opłacalności nowych projektów inwestycyjnych,
  • monitorowanie rynku i jego analiza pod kątem możliwości dalszego rozwoju.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim, przy realizacji dużych projektów branży w technicznej,
  • doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń w systemach projektowych,
  • doświadczenie we współpracy z dużymi firmami (preferowane w sektorach: automotive, lotniczym, militarnym, związanym z maszynami przemysłowymi),
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolności analityczne,
  • otwartość i determinacja,
  • gotowość do prowadzenia ciekawych i ambitnych projektów na terenie Polski oraz Europy (gotowość do częstych podróży służbowych),
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • ukończone studia MBA,
  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie (umowa o pracę lub kontrakt managerski),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych, międzynarodowych projektów,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management