Business Development Manager w branży HR (Polska południowa)

Gi Group Poland S.A.

Katowice, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Katowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy na terenie Polski południowej,
  • realizacja planu sprzedaży w ramach sprzedaży usług z oferty Gi Group: praca tymczasowa, rekrutacje stałe, outsourcing (tworzenie ofert, przedstawianie warunków współpracy, prowadzenie negocjacji i przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej),
  • reprezentowania postawy #ChangeLives i wartości tworzenia przyjaznego środowiska pracy w kontaktach z klientami firmy,
  • czujność i otwartość na zmiany: aktywna postawa w obserwowaniu potrzeb rynku oraz udział w rozwijaniu produktów.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w sprzedaży usług profesjonalnych (doświadczenie w sprzedaży usług HR będzie dużym atutem),
  • otwartej postawy i umiejętności nieszablonowego spojrzenia na współpracę z klientami,
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu służbowego,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1

CO OFERUJEMY?

  • przyjazne i jednocześnie profesjonalne wdrożenie do firmy gwarantujące swobodną znajomość oferty Gi Group Holding oraz umożliwiające samodzielne wykonywanie obowiązków,
  • pracę w modelu hybrydowym – masz wpływ na to ile dni pracujesz w biurze, a ile w domu,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • dostęp do benefitów (platformy kafeteryjnej, dzięki której samodzielnie podejmujesz decyzję, co jest najlepszym benefitem dla Ciebie 😊 w tym min. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego i więcej),
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne + bardzo motywujący system premiowy.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.