Business Development Manager Transport FTL

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba w tej roli będzie odpowiadać za pozyskanie klientów strategicznych, nawiązywanie kontaktów handlowych oraz przygotowanie i sprzedaż usług dopasowanych do potrzeb danych klientów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi w obszarze transportu drogowego, logistyki magazynowej oraz morskiej, włącznie z obsługą celną.

Opis stanowiska

  • tworzenie i przygotowanie rozwiązań logistycznych dla Klientów firmy,
  • opiniowanie i selekcja leadów,
  • uczestnictwo w przetargach,
  • przygotowywanie, składanie i prezentacja handlowa ofert,
  • spotkania i negocjacje kontraktowe,
  • praca zespołowa z wszystkimi zaangażowanymi w ramach danego zapytania działami firmy,
  • szczegółowa analiza warstwy kosztowej każdego projektu i odpowiedzialność za ostateczny rezultat,
  • udział we projekcie wdrożenia pozyskanych przetargów,

Profil kandydata

  • doświadczenie min. 5 lata na podobnym stanowisku w Transporcie Międzynarodowym FTL,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne, kierunek: transport i logistyka, inżynieria produkcji,
  • znajomość języka angielskiego pozwalający na swobodną komunikację,
  • znajomość procesów transportowych, przepływów globalnie oraz na poszczególnych rynkach europejskich,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem,
  • zdolności analityczne,
  • determinacja w działaniu i realizacji założonych celów,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w jednej z największych firm transportowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia),
  • wsparcie merytoryczne i udział w szkoleniach podnoszących kompetencje,
  • benefity: Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page