Business Development Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy działającej w branży automatyki budynkowej, elektryki i teletechniki, poszukuje dobrego kandydata na stanowisko:

Business Development ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży w obszarze automatyki budynkowej/BMS
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, szczególnie w obszarze przemysłu/serwerowni
  • Doradztwo w zakresie indywidualnie dopasowanych i niestandardowych rozwiązań
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru elektrotechniki, automatyki lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży BMS/automatyki/elektrotechniki min. 3 lata
  • wiedza z zakresu automatyki budynkowej/BMS
  • wiedza z zakresu modernicacji systemów BMS
  • doświadczenie w rozwoju biznesu i budowaniu strategii sprzedażowej
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę B2B
  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie
  • długofalową współpracę
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy - m.in. auto służbowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • realny wpływ na biznes
  • szkolenia techniczne i merytoryczne
  • pracę w przyjaznej atmosferze, wstarcie ze strony przełożonych i zespołu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.