Business Development Manager Project Cargo Logistics (IP&ES)

Ceva Logistics Poland Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za rozwój produktu CEVA Industrial Projects and Energy Solutions, w tym: transport ponadgabarytowy morski i drogowy, project cargo oraz specjalny - przy współpracy z zespołem sprzedażowym oraz operacyjnym
  • Wsparcie rozwoju biznesów lokalnych, regionalnych oraz globalnych
  • Bieżące przekazywanie informacji z rynku oraz od klientów do zespołu produktowego
  • Dbanie o odpowiednią reprezentację serwisu Project Cargo lokalnie oraz globalnie
  • Wdrażanie strategii rozwoju w ścisłej współpracy z zespołem sprzedaży i produktowym
  • Kreatywne budowanie kampani sprzedaży produktu
  • Dbałość o mienie CEVA Logistics
  • Sprzedaż usług z zachowaniem polityki pracy i kodeksu postępowania CEVA Logistics

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomia, transport, logistyka lub pokrewne
  • 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office: Excel, Word, Power Point, Outlook
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Umiejętność budowania ducha zespołu, współzawodniczenia z dużym zorientowaniem na klienta

Oferujemy:

Ciekawa, samodzielna praca w globalnej organizacji z wieloma możliwościami rozwoju, przyjazną atmosferą pracy i konkurencyjnym na rynku pakietem benefitów (premia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, samochód służbowy, dodatkowe benefity uzależnione od sytuacji pracownika).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.