Business Development Manager- Nieruchomości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osób pełnych energii i empatii których pasją są nieruchomości oraz posiadają rozbudowane relacje na rynku lub są zmotywowane i chętne do ich zbudowania.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma świadcząca prestiżowe usługi konsultingowe na rynku nieruchomości dla takich podmiotów jak deweloperzy, fundusze lub agencje komercyjne nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów (fundusze inwestycyjne, deweloperzy, itp.)
  • Ocena i odpowiadanie na potrzeby każdego klienta, w celu zapewnienia wyjątkowej i terminowej obsługi
  • Kompleksowe przygotowanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków współpracy
  • Rozwój relacji z klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Przygotowanie umów współpracy z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży nieruchomości
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność oraz nastawienie na osiąganie celów
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Pracy u lidera w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym
  • Narzędzia pracy takie jak telefon, laptop, samochód służbowy-marki premium
  • Opieka medyczna oraz pakiet benefitów
  • Elastyczny czas pracy
  • Budżet do wykorzystania na spotkania biznesowe z klientami
  • Bezpośredni kontakt z najbardziej wpływowymi ludźmi w branży nieruchomości
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page