Business Development Manager (meble biurowe) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla międzynarodwej firmy o profilu produkcyjno-dystrybucyjnym, prowadzimy rekrutację na stanowisko Business Development Manager - osprzęt do mebli biurowych. Praca na terenie całego kraju.

Business Development Manager (meble biurowe)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wprowadzenie na polski rynek i rozwój sprzedaży nowej oferty produktowej, dedykowanej dla producentów, dystrybutorów, projektantów mebli biurowych;
  • budowanie świadomości marki oraz produktów wśród odbiorców;
  • poszukiwanie najlepszych kanałów sprzedaży;
  • współtworzenie oraz realizacja strategii handlowej i marketingowej;
  • uczestniczenie i reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych;
  • analiza i bieżący monitoring konkurencji oraz trendów rynkowych;
  • współpraca z Produkt Managerami oraz pozostałymi zależnymi działami w ramach globalnych struktur firmy.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży do producentów, dystrybutorów, projektantów mebli biurowych;
  • doskonała orientacja w branży mebli biurowych;
  • doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie (min. B2);
  • dyspozycyjność do częstych podróży służbowych na terenie Polski;
  • samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji, wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • benefity pozapłacowe;
  • liczne szkolenia stanowiskowe i produktowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.