Business Development Manager - Inwestycje Mieszkaniowe

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie gruntów pod inwestycje w nieruchomości mieszkaniowe.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - developera inwestycji mieszkaniowych, organizacji z kapitałem zagranicznym - w związku, z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Business Development Manager związanego z nieruchomościami mieszkaniowymi. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie gruntów na terenie Krakowa.

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie i ocena nowych możliwości inwestycyjnych zgodnie z ustalonymi kryteriami inwestycji,
  • Przygotowywanie i przedstawienie kadrze kierowniczej do akceptacji memorandum inwestycyjnego oraz prezentacji,
  • Zarządzanie procesem zamknięcia nowych transakcji nabycia, w tym negocjacje umów nabycia, tworzeniem joint venture (jeśli jest to konieczne) oraz zabezpieczanie, negocjowanie i przeprowadzenie wszystkich niezbędnych czynności due diligence,
  • Budowanie relacji na rynku nieruchomości, w tym z brokerami rynku nieruchomości, właścicielami nieruchomości, deweloperami, bankami i innymi pośrednikami,
  • Koordynacja analizy gruntu (techniczna, finansowa, prawna oraz handlowa).

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum 5 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość rynku mieszkaniowego w Krakowie,
  • Znajomość procesu inwestycyjnego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość aspektów prawno-techniczno-ekonomicznych związanych z procesami inwestycyjnymi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Praca w międzynarodowych strukturach firmy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Realny wpływ na kreowanie działania firmy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page